Ana Sayfa   » HAKKIMIZDA    » Ödüllerimiz   » \"En iyi çalışma\" ve \"Yılın yöneticisi\" ödülleri   

"En iyi çalışma" ve "Yılın yöneticisi" ödülleri

  25-27 Ekim 2012 tarihinde İngiltere'nin Oxford kentinde Avrupa İş Kurulu'nun organizasyonu ile "Oxford Liderler Zirvesi" düzenlendi. Tedbir sırasında çeşitli alanlarda birkaç dalda yarışma ilan edildi. azerbaijans.com, azerbaijanphoto.com ve butalife.com sitelerinin fikir sahibi ve kurucusu İlham Abduyev de Kurulun Sokrat Komitesi tarafından web kaynakların geliştirilmesi ve uygulanması için yenilikçi fikirler göre "En iyi çalışma" diploması ve "Yılın yöneticisi" ödülünü almağa hak kazanmıştır. Tüzük gereğince, ödül 5 yıl süreyle ödülün faal markalarından ticari belgelerde, ürünlerde, etiketlerde, internet kaynaklarında, basılı ve elektronik KİA-da ve aynı zamanda istenilen reklamlarda ve diğer amaçlar için kullanma hakkına sahiptir (Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Patent Ofisi, kayıt No-sı 2401351). Bu arada, yarışmada 30 ülkeden 100'e yakın devlet yetkilisi, büyükelçiler, iş adamları, kültür, bilim ve kamu görevlileri de dahil olmak üzere Arjantin'in Büyük Britaniya Büyükelçisi Aramburu Alejandro Pineiro, Kamboca`nın Büyük Britaniya Büyükelçisi Bora Hor Nam, Lordlar Kamarası üyesi Jones Digbi, Thames Valley Ticaret Odası Dış İlişkiler başkanı Hovel Cristina, Avrupa Rektörler Kulübü Başkanı Gudhir Vil vb. yer almışlardır.


Şunu da belirtelim ki, Avrupa İş Kurulu ekonominin gelişimi ve yönetimi, sosyal ve insani faaliyetler için oluşturulmuş bir kurumdur. Kurulun temel amacı dünya deneyimine dayanarak ekonomi, kültür, eğitim ve bilim alanlarında ulusal iş elitini oluşumuna yardım edip bir araya getirmek, dinamik gelişen bölge, şirket ve bireylerin Avrupa Kamuoyu`na tanıtılmasıdır (kuruluş hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ebaoxford.co.uk elektronik adresine başvurabilirsiniz).

İlham Abduyev Kurul daveti üzerine "Oxford Liderler Zirvesi" nde yer almış ve üstün prestijli yüksek ödülün sunma töreninde teşekkür konuşması yapmıştır. Programda sitelerle ilgili videolar da gösterilmiştir. Zirve süresince İlham Abduyev Kurul'un yönetimi ile görüşmeler yapmış ve İngiltere televizyonlarında röportaj vererek tedbirle ilgili izlenimlerini paylaşmıştır. O, gelecek planlar, yeni projeler hakkında da görüşlerini belirtmiş. Tedbirden hazırlanmış fotoröportajı bilgilerinize arzediyoruz.Okundu: 1013