Ana Sayfa   » HAKKIMIZDA    » Başvurular    » İlham Abduyev`in butalife.com projesi ile ilgili konuşması   

İlham Abduyev`in butalife.com projesi ile ilgili konuşması

  


Değerli yurttaşlar!
Biz azerbaijans.com sitesinin gerçekleştirdiği yeni projelerle ilgili sizi bilgilendirmiştik. 17  Eylül gününde saat 12.00-da bu projelerden bir sonrakı olan - www.butalife.com sosyal ağ sitesi artık ilan edilecektir. Bilindiği gibi, her bir insanın hayatın çeşitli alanlarında, özellikle modern bilgi toplumunda sosyalleşmesi onun hem kişisel, hem de toplumsal yönde gelişiminin temel şartlarındandır. Öyle ki, herhangi bir zaman toplanmak, bizi kuşatan bilgilerin analizi, işletilmesi ve alışverişi modern dünya görüşünün biçimlenmesinde özel bir ağırlığa sahiptir. İşte sosyalleşmesi insanı toplumun aktif bir üyesine dönüştürür ve her bir bireyin toplum için önemini arttırır.
Tüm bunları ana hedef olarak seçen www.butalife.com sosyal ağı kendi tipine ve özelliğine göre diğer sosyal ağlardan, özellikle ulusal sosyal ağlardan farklılık gösterecektir.
Bu site öncelikle Azerbaycan'dan dünyaya açılan pencere olacaktır. Çok lisanlı olmamızda temel hedefimiz ulusal olmanın yanı sıra, uluslararası statü kazanmak ve dünyada sosyal tartışmaların en güvenli mekanlarından biri olmaktır. www.butalife.com sosyal ağı internet ortamında tanınmış diğer sosyal ağların pek çok üstün yanlarını psikolojik anlara dikkat etmekle hem görsel, hem de teknik açıdan içeren bir site olacaktır. Ayrıca, siteye online TV'ler, dünyanın en popüler iletişim araçlarının haber manşeti yerleştirilmiş blok, blogger sayfaları, sınav-test, iş bölümleri vb. eklenecek ve bunu da sosyal ağlar için yenilik olarak değerlendirebiliriz.

Değerli internet seyircileri!
Beyan ettiklerim www.butalife.com sosyal ağının bazı yönleridir. Tam ayrıntılı bilgiyi, tabii ki siteyle detaylı tanıştıktan sonra elde edeceksiniz.
Bu yüzden de ben yüzümü bütün Azerilere, özellikle toplumumuzda toplumsal-sosyal hayatın en aktif katılımcıları olan gençlere, aynı zamanda www.azerbaijans.com, www.garabagh.net, www.abduyev.com sitesinin okurlarına tutarak onları www.butalife.com sosyal ağına davet ediyorum . Www.butalife.com sitesinin uluslararası statü kazanması, dünya sosyal ağının bir parçası haline gelmesi ve tüm azerbaycanlıların gururu olması için öncelikle biz gayret etmeliyiz. Umarım hem sosyalleşme ve entelektüel faaliyet yönünde, hem de modern bilgi toplumunun kurulmasında butalife. kendi başarıalrı ile seçilen bir site olacaktır. Bunun için hepimiz bir yerde, bir ortamda olmalıyız. 17 Eylül 2012 yılında saat 12.00-da www.butalife.com-un hayata vesika almasında birlik ve beraberliğimizi bir daha gösterelim!

12.09.2012Okundu: 1080